Лучшие практики для государственных и коммерческих покрытий

HIDROMEK серії ALPHA це будівельна техніка яка секноміт вам паливо при максимальній продуктивності. Орендуйте цей екскаватор-навантажувач для роботи в погану погоду і екстримальних умовах.
Стійкість до важких умов роботи
Цілісна конструкція, надпотужні мости, широкі стабілізатори і збалансований розподіл маси будівельної техніки забезпечує максимальну безпеку роботи при поганій погоді. Посилена амортизаційна система екскаватора-навантажувача поглинає поштовхи і вібрацію, тому оператору комфортно працюється і будівельна техніка служить довше.

Двигун
Турбо-двигун серії ALPHA один із самих економічних і надійних в своєму класі. Обсязі 4.400 см³ забезпечує високий крутний момент навіть при низьких оборотах.

Автоматична коробка передач
Коробка передач екскаватора-навантажувача має 6 передач переднього ходу і 3 передачі заднього ходу. Автоматичне перемикання передач сприяє плавному руху техніки. Встановлюється за спеціальним замовленням функція блокування гідротрансформатора (lock-up) забезпечує економію палива, яка автоматично включається на 5-ій та 6-ій передачах.

Диференціал
Найбільше тягове зусилля дає диференціал встановлений на передньому мосту екскаватора-навантажувача. Блокування диференціала на задньому мосту запобігає замети на гравії, бруду або льоді. Таким чином збільшуються інтервали зміни шин і економія палива.
Гідронасос з регульованим навантаженням і розподілом потоків
Дає можливість одночасно управляти стрілою, держаком і ковшем навіть при низьких оборотах. Також екскаватор-навантажувач може працювати в зонах з шумовим обмеженням, таких як школи, лікарні або центр міста.

Додаткова гидролінія
У стандартну комплектацію екскаватора-навантажувача входить додаткова гидролінія. Завдяки ерогономічной конструкції вона не заважає огляду під час екскавації і не пошкоджується при розробці грунту на велику глибину. Так само перевага в глибокій розробці грунту дає телескопічна рука екскаватора, яка має глибину копання до 5,8 м.

Висока продуктивність фронтального навантажувача
Навантажувальний ковш об'ємом 1,1 м³ має особливу геометрію, яка забезпечує високий рівень навантаження. Кут і швидкість захоплення можна легко налаштувати. Регульований відвал можна використовувати з двох сторін. Контроль руху фронтального навантажувача вперед-назад дозволяє оператору швидко маневрувати під час операції навантаження.

Інновації HIDROMEK HMK 102B ALPHA істотно заощадять ваші експлуатаційні витрати і час виконання робіт. Орендуючи будівельну техніку ви заощадите ресурси на виборі, обслуговуванні і зберіганні великогабаритних і дорогих машин. Замовити аренду будівельної техніки можна за посиланням.