Які бувають екскаватори
Які бувають екскаватори
Пропонуємо в оренду всі типи екскаваторів в Києві, Київській області та Україні. Можлива погодинна або цілодобова оренда екскаватора 7 днів на тиждень. В добавок до техніки ми надаємо послуги досвідчених екскаваторників.
Ковшові екскаватори призначені для землерийних робіт при будівництві доріг, споруд і видобутку будівельних матеріалів. З їх допомогою будівельники створюють насипи, риють котловани, канали і траншеї. Ківш екскаватора зачерпує ґрунт, переносить його в заданий місце і висипає. Потім цикл повторюється знову. Вивантажувати грунт можна в кузов транспортного засобу або у відвал. Залежно від конструкції і типу виконуваних робіт екскаватори діляться на:

Колісні - машини з повним приводом які точно реагують на дії оператора. Колісні екскаватори зручні для використання на великій території завдяки своїй маневреності.

Гусеничні - потужні важкі машини з підвищеною прохідністю. Гусеничні екскаватори можуть працювати в важкодоступних місцях на будь-якому грунті. Такий тип екскаватора буде правильним вибором для умов бездоріжжя.

Екскаватори-навантажувачі - комбіновані сучасні машини. Ззаду розташована екскаваторна стріла, а спереду підйомна. Відмітна особливість екскаваторів-навантажувачів це фіксоване положення переднього підйомного ковша.
Орендуйте екскаватор якщо вам потрібні такі типи робіт:
 • копка траншей для комунікацій
 • розробка грунту
 • копка котловану
 • будівництво доріг і будівель
 • вирівнювання земельної ділянки
 • знести і прибрати з території непотрібні споруди
 • прибрати з території відходи і сміття
 • видобуток корисних копалин
 • чистка річок, каналів
Переваги оренди екскаватора в будівельній компанії Infrastructura Invest:
 1. Наш менеджер допоможе підібрати потрібну вам техніку і прорахує вартість оренди.
 2. Ви не переплачуєте за непотрібне вам час, завдяки погодинну оплату.
 3. Ви отримаєте техніку прямо до місця роботи.
 4. Всі машини будуть заправлені і готові до роботи.
 5. У вашому розпорядженні будуть досвідчені оператори-екскаваторники, які знають що роблять.
 6. Ми можемо організувати цілодобову роботу по вашому проекту.
Таким чином вам не потрібно займатися купівлею та обслуговуванням будівельної техніки. А ще вам довелося б її десь зберігати або продавати по завершенню проекту. З компанією Інфраструктура Інвест ви можете просто будувати. Подивіться будівельну техніку яку ми пропонуємо за посиланням.